حاشیه ...

عكس , ويدئو، اخبارسیاسی، اجتماعی ، فرهنگی و...

آلبوم جدید و بسیار زیبای علیرضا عصار به نام نهان مکن با دو کیفیت

آلبوم جدید و بسیار زیبای علیرضا عصار به نام نهان مکن با دو کیفیت
 
به همراه تمام عکس های این آلبوم -۲۵ عکس
 
 
برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی بر روی هر عکس کلیک کنید
 
 
MP3  128
 
 
WMA  64
 
+ نوشته شده در  پنجشنبه سی ام آذر 1385ساعت 8:2  توسط ساعدی  | 

دانلود آلبوم: فارسی

Mobin_s2004@yahoo.com

دانلود آلبوم: فارسی

O2
باصدای امید علوی

 

 

برای دانلود روی هر یک از آهنگهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید.
 


 

تک موزیک

آهنگ زیبای ?اي ميهن من?
(افغانی)

 لینک دانلود
براي دانلود، روي لينک بالا کليک سمت راست کره و Save Target As را بزنيد.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم آذر 1385ساعت 11:43  توسط ساعدی  | 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم آذر 1385ساعت 12:48  توسط ساعدی  | 

دانلود موزیک

Mobin_s2004@yahoo.com

دانلود آلبوم: فارسی

اسارت

آلبوم جدید و بسیار زیبای یاسین به نام اسارت با دو کیفیت


باصدای یاسین

 

 

برای دانلود روی هر یک از آهنگهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید.
 


 

تک موزیک

آهنگ زیبای باغ تماشا
باصدای مهرداد کاظمی

 لینک دانلود
براي دانلود، روي لينک بالا کليک سمت راست کره و Save Target As را بزنيد.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم آذر 1385ساعت 10:26  توسط ساعدی  | 

یک چهره موفق ایرانی

 

آيا تا به حال به اين موضوع انديشيده ايد كه انسان هاي فوق العاده پولدار روي زمين ، براي خريد لباس ، عطر ولوازم آرايشي به كدام مغازه مي روند؟ منظورمان افرادي مانند " ملكه انگليس " يا" سلطان برونئي "‌يا " پرنس چارلز" و " بيل گيتس " و امثالهم است ! به هر حال شايد تعداد پولدارهاي روي زمين بسيار كمتر از انسان هاي عادي و متوسط باشد اما درمقابل ، قدرت خريد و توان پول خرج كردن اين افراد را هم نمي توان ناديده گرفت واگر كسي بتواند نظر اين مشتريان رابه سوي خود جلب كند و سفارشات آنها را بگيرد، مسلما ثروت كلاني را به دست خواهد آورد.ثروتي كه مي تواند فرد را از همه ثروتمندتر سازد.
 

بيژن پاكزاد ، يكي از اين عرضه كنندگان گران ترين اقلام و سفارشات ، براي پولدارترين ساكنين روي زمين است . او در يك خانواده فوق العاده پولدار درتهران متولد شد. جهت تحصيل به مدرسه پولدارهاي سوئيس، يعني "Le Rosey " رفت و در آنجا با شاهزاده هاي بزرگ مانند " پرنس ريتر" همكلاسي شد . درحقيقت تعداد زيادي از مشتريانش را بيژن در همان مدرسه سوئيسي شناسايي و شكار كرد. او همانجا دريافت كه سليقه ي آدم هاي پولدارچگونه است و به چه شكلي مي توان نظر آنها را براي خريد و سفارش اجناس به سوي خود جلب كرد.
" بيژن پاكزاد"‌ اكنون درآمد سالانه اش از فروش عطرها و ادكلن هاي "DNA " بيش تز ٣٠٠ ميليون دلار درسال است و صاحب يكي از با شكوه ترين وگران قيمت ترين فروشگاههاي نيويورك است كه درب اين فروشگاه ، فقط به روي مشتريان خاص وبه سفارش آنها باز مي شود. بيژن داراي يك هواپيماي جت مخصوصي است . آن دسته از مشترياني كه نم توانند به فروشگاه او بيايند، او شخصا به نزد ايشان مي رود و براي آنها مدل لباس ، تي شرت ، عطر و .... طراحي مي كند . او يك پول آفرين واقعي است و خيلي از پولدارها و توانگرهاي دنيا به داشتن نام او روي عطر خود يا لباس هاي خويش افتخار مي كنند. اجازه دهيد تا با بيژن مصاحبه اي داشته باشيم :


راز نيرومندي و جوان ماندن من درايناست كه هر روز چيز تازه اي ياد مي گيرم.
سوال: بيژن چه اتفاقي افتاد كه تو يكباره تبديل به يك اسطوره درجهان مد و هنر شدي ؟
بيژن : راستش را بخواهيد از همان كودكي احساس مي كردم فرد مشهوري مي شوم . پدرم مي خواست من دكتر يا وكيل شوم . رشته تحصيلي ام مهندسي بود كه هيچ علاقه اي بدان نداشتم ، همه شوق من به جانب طراحي بود و با علاقه وصف ناپذيري بدان مي پرداختم . از سوئيس به آمريكا رفتم و در آنجا در رشته بازاريابي به تحصيل پرداختم و همانجا اين فكر در من قوت گرفت كه مد اروپا را به آمريكا بكشانم.
سوال : چگونه موفق شدي اعتماد اين همه آدم هاي متفاوت را بسوي خود جلب كني ؟
بيژن : با اهميت دادن به تك تك مشتريانم . هدف من هميشه شناختن مشتري و توقعات اوبوده است . حتي امروز نيز با اينكه تعداد مشتريان بسيار زياد شده است من تك تك آنها را مي شناسم. به عنوان مثال لباس يك ستاره سينما بايد با يك قاضي دادگاه متفاوت باشد، وقتي لباس را براي فردي طراحي مي كنم بايد بدانم كه او درآن لباس چه خواهد كرد. در مورد من جوكي ساخته اند با اين مضمون" افراد مانند وودي آلن داخل فروشگاه مي شوند ومانند كري گرانت خارج مي شوند"


سوال : درچه سالي اولين نمايشگاه مد را برگزار كردي ؟
بيژن :‌ در سال ١٩٧٦ با كمك مالي يكي از هموطنانم نمايشگاهي مجلل ترتيب دادم. نمايشگاه داراي ميزهايي از سنگ مرمر كمياب و لوسترهايي گران قيمت بود و افرادي مانند خوان كارلوس پادشاه اسپانيا شاه اردن و سلطان بروئني را به خود جلب نمود.
سوال : اولين برخورد كارگزاران تو پس از ورود مشتري چگونه است ؟
بيژن : من از آنها خواسته ام قبل از هر پرسشي ابتدا از او پذيرايي بعمل آورند وسپس با او گفت وگو داشته باشند.از علايق وسوابق و اهدافش اطلاع حاصل نمايندو ازاين طريق بتوانند نوع لباس مورد علاقه اش را طراحي كنند، مثلا هنگامي كه روناد ريگان رييس جمهور سابق آمريكا ازمن لباس گرم خواست ، پارچه جين را با آستري ازپوست مينك برايش طراحي كردم البته گاهي هم اگر افراد قادر به حضور درفروشگاه نباشند من به همراه خياطان خود به نزد آنان مي روم.
 

 

سوال : پارچه هايت را از كجا تامين مي كني ؟

 

بيژن : از توليد كننده هاي معتبر كه قبلا آزمايش شده اند . من ابتدا قبل از سفارش لباسي از پارچه مورد نظر را مي پوشم تا كيفيت آن را بررسي كنم و اگر مقبول افتاد تا سه برابر هزينه اصلي را به توليد كننده پرداخت مي كنم تا حقوق انحصاري آن كالا را تضمين نمايد. اين يكي از مشخصه هاي كار من است و دليل آنهم اهميتي است كه به كيفيت كالاي خود مي نهم . شايد در نظر برخي اين كارها زياده روي جلوه كند.
سوال : در مورد عطريات چه توفيقي به دست آورده ايد؟
بيژن : سال هاي زيادي طول كشيد تا من عطري را درست كنم كه متفاوت باشد، حتي طرح شيشه آن ٨٠٠ بار پيش نويسي شد تا اينكه مورد قبول من واقع شد من عطر زنانه نمي خواستم. مخصوصا كه لباس هاي من همگي مردانه هستند، از همين روبا زنان بسياري مصاحبه كردم تا بدانم چه بويي رابراي مرد مي پسندند و نهايتا موفق شدم در سال ١٩٨٨ عطر مردانه بيژن را توليد كنم كه جايزه اسكار نيويورك را براي بهترين عطر دريافت كنم. البته بعدها عطر زنانه هم توليد كردم وبه پاس قدرداني از زناني كه همواره حامي من بوده اند به ايشان تقديم نمودم


سوال:‌ در يك جمله بگو براي پول كارمي كني يا عشق ؟
البته عشق به كار; من ازاينكه توليداتي منحصر به فرد دارم لذت مي برم من به كار كردن هفت روز هفته نياز ندارم ، اما اين كار را انجام مي دهم چون به كارم عشق مي ورزم .
سوال : بيژن ! تو براي آدم هاي معمولي ، محصول توليد نمي كني ؟ خريداران تو قشر خاصي از جامعه هستند كه شايد تعداد آنها در كل دنيا به بيست و پنج هزار نفر هم نرسد.چرا اين طبقه خاص از جامعه را به عنوان مشتريان اصلي خود انتخاب كرده اي ؟
اين مساله چندان هم درست نيست . هر چند عطرهاي بيژن با لباس هاي بيژن گران قيمت اند، اما خيلي از انسان هاي معمولي هم مي توانند آن را در مغازه هاي معتبر كشورشان خريداري كنند. من براي پولدارترين هاي روي زمين حساب جداگانه اي باز كرده ام ، اما اين دليل نمي شود كساني را كه خيلي پولدار نيستند در نظر نگيرم . بسياري از بازديد كنندگان فروشگاههاي زنجيره اي بيژن ، درنيويورك ودردنياازطبقه عادي و نسبتا مرفه جامعه هستند.
سوال: موفقيت فوق العاده كنوني خود را نتيجه چه مي داني ؟
بيژن :‌ نتيجه مطالعه ، تامل و شكار فرصت هاي طلايي ، تخصص و علاقه ي من در علم شيمي است و در سال ١٩٨١ موفق شدم ، جايزه " lg Nobel‌" را به خاطر عرضه عطرها و ادكلن هاي "DNA " به نام خودم بگيرم . من با عرضه اين عطرها و ادكلن هاي جادويي ، ابتدا براي مردان و بعد براي زنان توانستم معناي عطر واقعي را به مردم بشناسانم و از اين راه به ثروتي رويايي دست يابم . درحال حاضر درآمد سالانه من از بابت فروش عطرهاي بيژن در سطح جهان ، قريب ٣٠٠ ميليون دلار است ، حال آنكه در آمد حاصل از طراحي لباس، يك دهم آن يعني سي ميليون دلار درسال است . من به اين اصل معتقدم كه اگر قرار باشد " كائنات " ، ايده اي را به ذهن و دل يك انسان الهام كند، به سراغ انساني مي رود كه آمادگي علمي و ذهني پذيرش آن الهام را داشته باشد. من از همان دوران تحصيلي به دنبال عرضه محصولي به رقيب و گران قيمت مي گشتم و عطرها و ادكلن هاي " DNA " همان چيزي است كه سال هاي جواني ام را در جست وجوي آن سپري ساختم . در حال حاضر موسسه بزرگ توليد عطرهاي بيژن را به نام سه فرزندم نموده ام تا آنها از همين الان كه زنده ام ، مديريت و راهبري بزرگترين و ثروتمندترين شركت عطر سازي دنيا را بياموزند.
سوال : مي گويند فروشگاهي قصر مانند داري كه آن را براي پولدارترين ساكنين روي زمين آماده نموده اي تا براي ساعتي در سكوت و آرامش هز چه را مي خواهند از آن جا بخرند. چه شد كه به فكر ساختن اين فروشگاه قصر مانند افتادي ؟
بيژن : شم اقتصادي ! من يك تاجر زاده ام و درخانواده اي بزرگ شدم كه فرهنگ پول سازي و پول آفريني درآن غالب بود. براين باورم كه در رگ هاي من به جاي خون ، رودخانه اي از طلا جاري است و تك تك سلول هاي وجود من ازالماس ساخته شده اند. من خودم را بسيار گرانبها مي دانم و براين اعتقادم كه اگر يكي از پولدارهاي دنيا به نيويورك بيايد و بخواهد از فروشگاهي خريد كند، حتما بايد اين خريد از فروشگاه من صورت گيرد. يك سفارش چهارصد هزار دلاري ، حداقل خريدي است كه من از مشتريانم انتظار دارم و مشتريان من نيز خوب مي دانند چه موقع از من ، باز كردن درب فروشگاه را تقاضا كنند.فروشگاه بيژن هر چند به صورت شبانه روزي فعال است اما درب آن فقط به روي مشتريان خاصي باز مي شود . ديوارهاي سفيد اين فروشگاه هر هفته رنگ مي شوند.

 سوال: آيا ثروت پدري درموفقيت شما تاثيري داشته است ؟
بيژن : الان كه به گذشته نگاه مي كنم مي بينم بيشتر از ثروت پدر ، خلاقيت ، نوآوري وخود اتكايي خودم را دراين جايگاه قرارداده است .
به هر حال ثروت پاكزادي ها را خيليهاي ديگر هم داشتند اما پسر هيچكدام از آنها بيژن نشد. اكنون من درموسساتم كارمندان ثروتمندرا استخدام نمي كنم، بلكه شباه روز در جست وجوي افراد خلاق و توانمند هستم . تجربه به من ثابت نموده است كه اين افراد در كمترين زمان قابل تصور، ثروت ومكنت را به دست خواهند آورد و مي تواند شرايط رفتاري و ذهني لازم ، براي برخورد با پولدارترين هاي روي زمين را پيدا كنند.
سوال :‌ جديدترين ايده وخلاقانه ترين محصولي كه عرضه كرده اي چيست ؟
بيژن : يك ضرب المثل فارسي به خاطر دارم كه مي گويد: زندگي پيچ وخم زيادي دارد . من هم يك عطر پرپيچ وخم با بهترين و الهام بخش ترين رايحه هاي عالم ساخته ام به نام "Bijan with a Twist " مي توان آن را " بيژن پرپيچ وخم " ترجمه كرد . طراحي شكل ظاهري شيشه عطر و از همه مهم تر بوي دل انگيز ، هيجان آور و آرام بخش اين عطر كه مي توانم به جرات بگويم معجوني از رايحهاي متضاد اما خواستني است ، باعث شده تا من ، " بيژن پر پيچ و خم " را از همه ي محصولاتم بيشتر دوست بدارم .
سوال : براي ايرانياني كه علاقه مندند، مانند تو در درياي ثروت شنا كنند، چه پيامي داري ؟
بيژن : اول بايد لياقت وشايستگي حفظ ، نگهداري و احترام گذاشتن به ثروت را در خود ايجاد نماييد. پول و به تبع آن خريداران پولدار، وطن ومليت خاصي ندارند. ثروت باعث مي شود كه آنها به راحتي به امن ترين ، مطمئن ترين و آرام ترين نقطه كره زمين كوچ كنند ، بنابراين اگر به پول بي احترامي كنيد، براي آن خط و نشان بكشيد ، شرط وشروط برايش تعيين كنيد، به پول توهين كنيد و آن را در جاي نامناسب و براي خريد آشغال خرج كنيد، خب طبيعي است كه با اينكار بي لياقتي خود را درحفظ پول ثابت نموده ايد و پول وثروت سراغ شما نمي آيد! نبايد هم بيايد. اصلا چرا بايد ثروت سراغ كسي برود كه قصد نابودي اش را دارد! كدام پديده عالم را سراغ داريد چنين باشد كه پول دومي اش باشد؟
آدم هاي پولدار دوست ندارند ، همه ثروتشان را صرف كمك به ديگران كنند. خيلي از آنها مايلند با ثروتي كه به دست آورده اند، اززندگي لذت ببرند. آنها مي خواهند با ثروت خود بهترين ها را بخرند. بهترين احترام را دريافت كنند . با مودب ترين ، يا تميزترين و با تيز هوش ترين انسان ها دم خورباشند، خوب طبيعي است اينجا همان جايي است كه " بيژن "‌و همه آدم هايي كه علاقه مندند مانند او در درياي ثزوت شنا كنند، وارد عمل شوند.
به خاطر دارم روزي يكي از ميليونرهاي آفريقايي براي خريد به قصر فروشگاهيي من در نيويورك آمد. او درفضاي آرام و دلنشيني كه من ، حساب شده در تمام فروشگاه ايجاد كرده ام ، قدم زد و با شوق وصف ناپذيري اجناس داخل فروشگاه رابازديد نمود. ناگهان حالش به هم خورد وروي پله ها و فرش هاي نفيس استفراغ كرد . خدمتكاران وكاركنان فروشگاه بلافاصله چهره در هم كشيدند و خواستند واكنش نشان دهند كه با نگاهي سريع به همه آنها گفتم كه حق ندارند چنين كنند. وقتي بازديد تمام شد و آن ميليونر با يك خريد ٢٠٠ هزار دلاري ازفروشگاه خارج شد ، از خدمتكاران خواستم راه پله و فرش ها را تميز كنند. به
آنها گفتم كه مشتري ، وقتي وارد مغازه مي شود، درحقيفت صاحب آن است ، چرا كه بالقوه مي تواند هر كالايي رابخرد. اين حق مشتري است و بايد به اين حق او احترام گذاشت .
سوال : آيا اززندگي لذت مي بريد؟
بيژن : چرانه ؟ اگرلذت نبرم چه كنم ١؟ زندگي من مال خودم است و دوست دارم آن را هر طوري كه ميخواهم احساس كنم چرا نبايد چنين كنم ؟١
سوال : ممكن است يك نمونه از شيوه تبليغات خود را بيان كني ؟
بيژن : يكي ازآخرين تبليغات من اينطور آغاز مي شود يكي بود يكي نبود ، در سرزميني دور مرد جواني زندگي مي كرد كه به كيفيت عشق مي ورزيد.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم آذر 1385ساعت 7:36  توسط ساعدی  | 

دانلود آلبوم: فارسی

دانلود آلبوم: فارسی

گرفتار
باصدای فرشید امین

برای دانلود روی هر یک از آهنگهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید.
 


 

تک موزیک

آهنگ زیبای كوچ
باصدای فزلباش بختياري

 لینک دانلود
لينک دانلود غيرمستقيم مي باشد.

---

آلبوم جديد و بسيار زيباي بيژن آريا به نام فاصله با دو کیفیت
 
 
 
 
 
MP3  128
 
 
 
WMA  64
 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم آذر 1385ساعت 7:32  توسط ساعدی  | 

زهره با صدای داریوش رفیعی

Mobin_s2004@yahoo.com

دانلود آلبوم: فارسی

زهره
باصدای داریوش رفعتی

برای دانلود روی هر یک از آهنگهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم آذر 1385ساعت 9:13  توسط ساعدی  | 

چند نکته جالب و موزیک

 
Image hosting by TinyPic  جانسون : بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا این که ثروتمند بمیریم .
 
Image hosting by TinyPic دیل کارنگی : اگر می بینی کسی به تو لبخند میزند ، علت را در لبان فرو بسته خود جستجو کن .
 
Image hosting by TinyPic وانگال : کسی که غرور دارد حاضر است گم شود ولی راه را از دیگران نپرسد .
 
Image hosting by TinyPicساموئل باتلر : دوست مثل پول است ، به دست آوردنش  از نگه داشتنش آسانتر است .
 
  Image hosting by TinyPic دیل کارنگی :  تشخیص دادن عیوب خود خیلی بهتر از دیدن هنر خود است .
 
Hosted by
Tinypic.com
_____
 
_____
آلبوم جدید و زیبای ستار با نام گلبانو
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 موزیک ویدیو جدید و بسیار زیبای شهرام کاشانی به نام تو کی هستی
به همراه آهنگ این موزیک ویدیو + دموی آلبوم جدید
 

موزیک ویدیو
 
آهنگ اين ويدئو - فرمت : Mp3 / کیفیت : 128Kbps
 
دموی آلبوم جدید
 موزیک ویدیو جدید و زیبای امید به نام من به تو نه نمی گم
 

 موزیک ویدیو جدید و بسیار زیبای افشین به نام از ایجا برو
 
 موزیک ویدیو جدید و زیبای اسی به نام عشقی عشقی
 

 اینم آهنگ جدید دوست عزيزم Ramsis به نام خونه ستاره
 
 
 
اینم موزیک ویدیوی زیبای dj tiesto به نام dance 4 life
(با دو كيفيت)
 

3mb
 
7mb
 
۲ آهنگ جدید از کیا
 
 
 
 __ _________
+ نوشته شده در  شنبه هجدهم آذر 1385ساعت 11:24  توسط ساعدی  | 

چند موزیک عربی برای دانلود و ای.. ..

Yusuf Harputlu's New Music Videos
 
 
Ramy Ayach's Habbaytak Ana
 
+ نوشته شده در  شنبه هجدهم آذر 1385ساعت 10:48  توسط ساعدی  | 

موزیکی از 2 و یک امید به یاد قدیم

موزیک ویدیو جدید و بسیار زیبای رها شایان و باربد به نام گریه ...
( به همراه آهنگ این ویدیو )
 
 
---

بگو که باورت کنم>>  Download

 

 

 

 

-------

 

Omid's "Baran" Album
 
 
 
Omid's "Har 2 Ashegh" Album
 
Motazere Taranehaye Ghadimie Darkhastie shoma hastam. Har Shanbe ba chand Albume Irani Ghadimi.

 

 

 

 
+ نوشته شده در  شنبه هجدهم آذر 1385ساعت 9:48  توسط ساعدی  | 

دانلود موزیک

Mobin_s2004@yahoo.com

دانلود آلبوم: فارسی

 شماره معکوس

آلبوم جدید و فوق العاده زیبای شمارش معکوس کاری از شهاب و آرمین با دو کیفیت

 

MP3  128

Montazeresh Nabash

Tapesh

Shomaresh Makoos

Akhe Dele Man

Bad Az Raftane Yar

Az Azabe Raftane To

Zari Nakon

Selole Eshgh

Sezaye Khianat

Kashki Ke Rahatam Koni

Bigonah

Dige Daram Mimiram

Dige Dooset Nadaram

Eshghe Bachegoneh

 Fekre Bi To Boodan

Eshghe Bachegoneh Version2

Mikoshamet

Shahre Cheshmat


WMA  64

Montazeresh Nabash

Tapesh

Shomaresh Makoos

Akhe Dele Man

Bad Az Raftane Yar

Az Azabe Raftane To

Zari Nakon

Selole Eshgh

Sezaye Khianat

Kashki Ke Rahatam Koni

Bigonah

Dige Daram Mimiram

Dige Dooset Nadaram

Eshghe Bachegoneh

 Fekre Bi To Boodan

Eshghe Bachegoneh Version2

Mikoshamet

Shahre Cheshmat

برای دانلود روی هر یک از آهنگهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید.
 


 

تک موزیک

آهنگ زیبای سلسله موي دوست
باصدای بهرام سارنگ

 لینک دانلود
براي دانلود، روي لينک بالا کليک سمت راست نموده و Save Target As را بزنيد.

  
 
+ نوشته شده در  شنبه هجدهم آذر 1385ساعت 9:1  توسط ساعدی  | 

برای اونا که اهل چتند جالبه دانلود کنید

آهنگ جدید و بسیار جالب از مسعود بقایی به نام یاهو! . با ۲ کیفیت متفاوت
 
www.Best-ir.com
 

 
دانلود آلبوم: ترکی

 Bir Bakmissin
Yalin

آلبوم جدید و فوق العاده زیبای شمارش معکوس کاری از شهاب و آرمین با دو کیفیت

01 - Kucucugum [24Kps] [128Kps]

02 - Bir Bakmissin [24Kps] [128Kps]

03 - Keske [24Kps] [128Kps]

04 - Ben Bilmem [24Kps] [128Kps]

05 - Ask Ne Demek [24Kps] [128Kps]

06 - Istanbul Benden Buyuk [24Kps] [128Kps]

07 - Eyvahlar Olsun [24Kps] [128Kps]

08 - Yagmu [24Kps] [128Kps]

09 - Seviyorum [24Kps] [128Kps]

10 - Uzulme [24Kps] [128Kps]

برای دانلود روی هر یک از آهنگهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید.

 

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم آذر 1385ساعت 8:24  توسط ساعدی  | 

دانلوذ نرم افزار

Mobin_s2004@yahoo.com

نرم افزار PC

مدیریت، ویرایش و تبدیل فرمت بیش از 1309 فرمت رایج مختلف نرم افزاری همه و همه در قالب یک نرم افزار تحت عنوان Konvertor 3.5

 

Konvertor نام نرم افزاری منحصر به فرد، همه کاره و بسیار جالب از شرکت Logipole برای تبدیل فرمت و مدیریت و ویرایش میان 1309 فرمت رایچ تصویری، صوتی و ویدیویی و متنیست ! بلی در حالت طبیعی تنها برای تبدیل فرمت چنین بعد وسیعی از فرمتها نیاز به چندین و چند نرم افزار متفاوت و متنوع خواهیم داشت، ولی انجام این مهم توسط نرم افزاری نه چندان بزرگ و در عین حال بسیار ساده و آسان مانند Konvertor عملی بس جالب توجه است.

با استفاده از نرم افزار Konvertor شما علاوه بر انجام عملیات تبدیل فرمت وسیع میان انواع فرمتهای رایج تصویری، صوتی، ویدیویی و متنی، قادر به نمایش و مدیریت تمامی این فرمتها و همچنین ویرایش آنها به طور همزمان تا حدودی نیز هستید که این ویژگی های اضافی نیز بر منحصر به فرد بودن و قدرت بسیار این نرم افزار می افزاید.

ویژگی جالب توجه دیگر Konvertor، تبدیل به جزئی از Explorer ویندوز شدن آن است که پس از نصب بلافاصله با راست کلیک بر روی هر یک از 1309 فرمت تحت پشتیبانی این نرم افزار در محیط ویندوز، قادر به نمایش و مشاهده و حتی تبدیل فرمت آن فرمت خواهید بود.

برخی ای ویژگی های برتر نرم افزار همه کاره Konvertor :

- وارد کردن و مدیریت انواع فرمتهای صوتی، تصویری، ویدیویی به اسانی در محیط نرم افزار

ظاهری بسیار ساده و آسان

افکت های و فیلتر های متعدد و قابلیت گذاردن بیش از 160 فیلتر تصویری مانند blur, resize, charcoal, shear, rotate, contrast و ... بر روی تصاویر به اسانی و با یک کلیک.

قابلیت استخراج فریم های تصویری از انواع فرمتهای ویدیویی ASF, MOV, AVI, MPEG, QT و ...

پشتیبانی کامل از metadata ها مانند XMP/IPTC/EXIF/NCC/8BIM و.... ویرایش، نمایش و ذخیره آنها !

- قابلیت های مختلف در خلق آثار

ساخت صفحات HTML همراه با Thumbnail و نمایش کوچک تصاویر.

ساخت آلبوم های HTA و PDF .

ساخت Contact sheet ها Slideshowها و Panorama ها.

ساخت اسلاید شو ها با افکت های تعویض متعدد.

- قابلیت های ویرایش بسیار متنوع برای ویرایش تمامی تصاویر با یک کلیک

انجام بسیاری از قابلیت های ویرایشی رایج تصاویر با یک کلیک ساده، قابلیت های همچون Auto-Trim, Crop, Deskew, Flip, Mirror, Resample, Resize, Rotate
Shear, Add Noise, Anti-Alias, Average, Bending, Border Remove
Brightness, Buttonize, Color Resolution, Colored Gray, Contour
Contrast, Cylindrical, Despeckle, Dilate, Dot Remove, DPI Resolution
Edge Detector, Emboss, Erode, Etch, Gamma Correct, Gaussian Blur
Glow, Gradient, Grayscale, Half-Tone, HistoContrast, Hole Punch Remove
Hue, Impressionist, Intensity Detect, Invert, Invert Text, Laplacian
Line Remove, Line Segment, Max Filter, Median, Min Filter, Mosaic
Motion Blur, Multiply, Oilify, Old Photo, Pixelate, Polar, Posterize, Prewitt
Punch, Radial Wave, Ripple, Saturation, Sharpen, Smooth, Sobel, Solarize
Swirl, Unsharp, Wave و ....

WaterMarking زیبا و دیجیتالی .

- قابلیت های اینترنتی متعدد

ارسال تصاویر، ویدیو ها و اهنگ های خود توسط ایمیل

دانلود تصاویر از صفحات وب

آپلود تصاویر بر روی FTP

نمایش بیش از 30 فرمت فکس

-پلاگین ها

پشتیبانی پلاگین های فوتوشاپ

سازگار با پلاگین های اسکنر ها و دوربین های دیجیتال

و .....

جزئیات کامل تر به زبان سایت سازنده ....

Konvertor شاید در قیاس جزئی در زمینه های تبدیل فرمت و یا ویرایش تصاویر و ... نتواند به پای بسیاری از نرم افزار تخصصی این فن برسد، ولی جمع آوری تمامی این قابلیت های متنوع و بسیار مفید با این بعد وسیع پشتیبانی فرمت نرم افزاری منحصر به فرد و بسیار مفید را پدید آورده که متمئنا کاربر از کار با آن لذت خواهد برد.

فرمتهای گرافیکی تحت پشتیبانی

فرمتهای صوتی تحت پشتیبانی

فرمتهای ویدیویی تحت پشتیبانی

فرمتهای آرشیوی تحت پشتیبانی

Konvertor را می توانید از اینجا :

دانلود کنید نسخه ی 3.54 را با حجم حدود 9.9 مگابایت

English Explanations

برای دریافت کرک نسخه ی 3.54 نرم افزار اینجا را کلیک کنید


 

دنیای موبایل

ديكشنري آكسفورد

برای گوشیهای نوکیا سری 60

 لینک دانلود
بعد از کليک روي لينک بالا صفحه جديدي باز مي شود که در اين صفحه جديد کافي است دکمه Download  را بزنيد.
اگر برای باز کردن فایل از شما رمز خواست، reza-2006 را وارد کنید.

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم آذر 1385ساعت 10:34  توسط ساعدی  | 

آلبوم جدید و بسیار زیبای رادین به نام شب زده با دو کیفیت

دانلود كل آلبوم در يك فايل زيپ

MP3  128

شب زده

چشم براه

واي واي واي

دورو

آسمون

بمون تورو بخدا

WMA  64

شب زده

چشم براه

واي واي واي

دورو

آسمون

بمون تورو بخدا

و
دانلود آلبوم: ترکی

 Farkli Yorum
باصدای Cansever

01 - Aldanma Cocuksu [24Kps] [128Kps]

02 - Eller Aldi [24Kps] [128Kps]

03 - Zalim [24Kps] [128Kps]

04 - Sevmek [24Kps] [128Kps]

05 - Terketmek Ne Kadar Kolay [24Kps] [128Kps]

06 - Acilarin Kadini [24Kps] [128Kps]

07 - Canim Dediklerim [24Kps] [128Kps]

08 - Bu Sehirde Yasanmaz [24Kps] [128Kps]

09 - Agla Gozbebegim [24Kps] [128Kps]

10 - Sevgilim [24Kps] [128Kps]

 

برای دانلود روی هر یک از آهنگهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید.
و یک نرم افزار

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------
+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم آذر 1385ساعت 10:30  توسط ساعدی  | 

Mahasti's Az Khoda Khaste

Mahasti's Az Khoda Khaste
 
 
+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم آذر 1385ساعت 12:3  توسط ساعدی  | 

محسن چاووشی و چند موزیک دیگر

Mohsen Chavoshi's New Songs
 
Shaghayegh
Shaghayegh
 
 
Ramsis - New Song : Cheshmat
 
 
 
Ahang jadid va zibaye Sasha : Man o Kabootar
 
 
Zip File
 Music video jadid Aroosak kari az Hesam , Kara va Hanie
be sabke R&B be hamrahe ahange in video
 
 
12Mb
 
6Mb
 
Ahang
 
Demoye ahange Mohakeme az Mehdi Moghadarian
 
 
 
+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم آذر 1385ساعت 11:9  توسط ساعدی  | 

تیتراژ سریال باغ مظفر با صدای مهران مدیری و...

تیتراژ سریال باغ مظفر با صدای مهران مدیری
 
www.Best-ir.com
 

انتشار يک فیلم ...

فیلم دیدار رهبر معظم انقلاب از منزل آیت الله مصباح یزدی منتشر شد. به گزارش الف، این فیلم با انگیزه پاسخگویی به حملات تخریبی بر علیه موسسه امام خمینی و آیت الله مصباح یزدی و نیز خنثی کردن وسوسه های تفرقه افکنانه، توسط یکی از دانشجویان دانشکده حقوق دانشگاه امام صادق منتشر شده است. این فیلم مربوط به سال 1381 می باشد. رهبر معظم انقلاب در این دیدار از لزوم توجه به تولید افکار نو در دنیای اسلام صحبت می کنند.

برای دیدن فیلم اينجا را کلیک کنید

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم آذر 1385ساعت 10:2  توسط ساعدی  | 

ملاقات با خدا

ملاقات با خدا
پسر كوچكي تصميم گرفت به ملاقات خدا برود و چون مي دانست راه درازي را در پيش دارد مقداري كلوچه و نوشيدني در چمدان گذاشت و سفرش را آغاز كرد. هنوز راه درازي را نرفته بود كه در پارك چشمش به پيرزني افتاد كه روي صندلي نشسته بود و خيره به پرندگان نگاه مي كرد.
پسرك كنار پيرزن نشست و چمدانش را باز كرد. مي خواست چيزي بنوشد كه متوجه گرسنگي پيرزن شد و كلوچه اي به او داد و پيرزن با حسي سرشار از قدرشناسي آن را گرفت و لبخندي نثار پسرك كرد. لبخندش آنقدر زيبا بود كه پسرك خواست براي ديدن دوباره آن مقداري نوشيدني نيز به او بدهد. لبخندهاي پيرزن پسرك را غرق در لذت كرد.
آن دو تمام بعدازظهر را به خوردن و نوشيدن گذراندند بي آنكه كلمه اي بين آنها رد و بدل شود.
با تاريك شدن هوا پسرك تازه متوجه شد كه چقدر خسته است و براي برگشتن به خانه از جا برخاست.اما هنوز چند قدمي پيش نرفته بود كه با سرعت به سوي پيرزن بازگشت و او را در آغوش كشيد و بار ديگر نظاره گر لبخند پيرزن شد.
مادر پسرك كه با ورود او اوج لذت را در چهره وي تشخيص داد و علت را جويا شد. پسرك نيز در پاسخ گفت : "من امروز با خدا ناهار خوردم" و قبل از اينكه مادر چيزي بگويد اضافه كرد : " و لبخند او زيباترين لبخندي بود كه تا به حال ديده ام"
پيرزن نيز سرشار از شادي وآرامش به خانه بازگشت و در پاسخ به پسرش كه از حالات عجيب مادر شگفت زده شده بود گفت :
"امروز با خدا در پارك كلوچه خوردم . او بسيار جوانتر از آن است كه انتظار داشتم..!!
+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم آذر 1385ساعت 9:54  توسط ساعدی  | 

تفاوتهاي من و رئيسم!

تفاوتهاي من و رئيسم!

وقتي من یك كاري را دیر تمام مي كنم، من كند ھستم.
وقتي رئیسم كار را طول دھد، او دقیق و كامل است.
وقتي من كاري را انجام ندھم، من تنبل ھستم.
وقتي رئیسم كاري را انجام ندھد، او مشغول است.
وقتي كاري را بدون اینكه از من خواسته شود انجام دھم، من قصد دارم خودم را زرنگ جلوه دھم.
وقتي رئیسم این كار را بكند، او ابتكار عمل بخرج داده است.
وقتي من سعي در جلب رضایت رئیسم داشته باشم، من چاپلوسم.
وقتي رئیسم، رئیسش را راضي نگاه دارد، او ھمكاري مي كند.
وقتي من اشتباھي كنم، من نادان ھستم.
وقتي رئیسم اشتباه كند، او مانند دیگران یك انسان است.
وقتي من در محل كارم نباشم، من در گشت زدن ھستم.
وقتي رئیسم در دفترش نباشد، او مشغول انجام امور سازمان است.
وقتي یك روز مرخصي استعلاجي داشته باشم، من ھمیشه مریض ھستم.
وقتي رئیسم در مرخصي استعلاجي باشد، او حتماً خیلي بیمار است.
وقتي من مرخصي بخواھم، باید یك جلسه دلیل و توجیه بیاورم.
وقتي رئیسم به مرخصي برود، باید مي رفت چون خیلي كار كرده است.
وقتي من كار خوبي انجام مي دھم، رئیسم ھرگز به خاطر نمي آورد.
وقتي من كار اشتباھي انجام دھم، رئیسم ھرگز فراموش نمي كند.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه سیزدهم آذر 1385ساعت 7:48  توسط ساعدی  | 

عاشقانه ها

نامه های پاییزی

لطفا اسپیکرهای خود را روشن کنید

آن لحظه ی شِکوه ی اشک ، آن لحظه ی سقوط برگ   

آن لحظه ی بيدار شدن از خواب شيرین دمِ مــــــرگ

 

آن لحظه ی عريـــــان شدن از هر نوای بی صـــدا   

آن لحظــــه ی خـزان عمــــر کيست گريد به حال مــا

 

در لحظه ی سقوط بـــرگ ،آن لحظه ی اعدام جــان   

در هر نفـــــس بينی صــدای ؛ ديگر نمانی بين مـــان

 

آن لحظه که حتی مرثيـه ســـودای آخــــر می زنـد   

در شـوق رهايی از اجــــل بـر هر دری سر می زنـد

 

در ساعت رؤيت مرگ ، در هر گريزاز هر محـل  

بی خود نده خود را عذاب ، نيست راهِ فراری از اجل

 

در آن دمِ آخر شدن ، دست ياری خواهی  گشــــــود  

اما نخواهد شد کمک، پس مال و فرزندان را چه بود

 

نه کس تو را ياری کند ، نه ابر تو را زاری  کنـــــد  

آن ناجــــیِ منــــحوس شوم آوای مــرگ جاری کــنـد

 

فرجـــام کــــار پايـان بـوَد ، از بــدو پيدايـــــش مـــا   

تشکيل يک نـطفه از جنون جز نيستی نبود در انتها

 

 

 

می خوام امروز براش نامه بنويسم ، آخرين نامه ای که بهش می نويسم  . . .

 

نمی دونم چه طور شروع کنم ، نمی دونم چی بگم که يه وقت بهش بر نخوره و از نامه ام بدش

 

 

 نياد !  

 

می دونم از متن های ادبی خيلی سنگين بدش مياد خوب پس اين طوری براش می نويسم که :

 

سلام .....................

 

سلام به تو که هرگز نفهميدم دوستت داشتم ، عاشقت بودم ، می پرستيدمت ويا ...

 

شاید اين آخرين نامه اي است که برايت می نويسم و شايد هم آخرين نامه ای باشد که می نويسم .

نمی دانم چرا ولی باز هم همون سکوت هميشگی جلوی دريای حرفهام رو گرفته ، يادت که هست ؟؟؟

همون سکوتی که از اون بيزار بودی و من به اون ادامه می دادم و هنوز هم .......

 

نمی دونم از کجا شروع شد ولی می دونم که من شروع نکردم

 

اين بازی رو می گم ... بازی موش و گربه ... من به دنباله تو و تو فراری از من .... من عاشق

 

 تو و تو متنفر از من ...

 

گفتم عشق ياد ادعا های پوچ تو افتادم ... ياد دروغهات ...

 

يادته اون روزای اول ازم پرسيدی اگه يه وقت دل من يه جا ديگه پر بکشه  تو چی کار می کنی و

 

 من چه جوابی بهت دادم ؟؟؟

 

يادته گفتم فقط بهت نگاه می کنم و به حالت تأسف می خورم ....؟؟؟

 

الان هم همون روز رسيده فقط با اين تفاوت که ديگه برای ثانيه ای هم نمی خوام به چشمات نگاه

 

 کنم چون قدرت رو به رو شدن با واقعيتی تلخ رو ندارم ، حالا به حال خودم دارم تأسف می خورم

 

 که چه طور فريب دروغ های ساده و قشنگ تو رو خوردم ........

 

 

نه ... نه ....اين ديگه تمام آرزوم نيست .... يعنی ديگه چنين آرزويی ندارم ........

 

 

ديگه خواهش ديدن تو جايی تو آرزوهای من نداره و نخواهد داشت ...

 

 

روزي که دستانم پيش دلت بود گرو

 

 دستان مرا سخت فشردي که نرو

 

 روزي که دلت جاي دگر مايل شد

 

 کفشانم را جفت نمودي که برو ...

 

 و منم دارم می رم نمی دونم کجا ولی دارم می رم

 

دارم می رم که ديگه در و ديوار اين قفس تو رو يادم نياره ... می رم و ديگه هيچ وقت پشت سرم

 

 

 رو هم نگاه نمی کنم .... مطمئن باش

 

 

کم کم دارم بوی انتها رو حس می کنم  ، حتي كلمات هم دگر از نوشتن عاجزند! بزار با اين

 

 شعرهایی که به اصطلاح عاشقانه هایی را   گرفته بودم و تو هم دوستش داشتی  خط خطی های

 

 قبلمو تموم کنم دقيقاً مثل رابطه عاشقانه ی ما که تو تمومش کردی …

 

 

 

تو به رسم بی وفــا ها ، دلمو شکستی راحــت

 

ولی من نفرین نکردم ، واستم دعــا مــی کردم  

   

تنها  بودم و من امّا ، تـو رو تنهـا  نمـی ذاشتم

 

من غرورمو شکستم ، تو دلم رو می شکونــدی 

   

تو دلم زار میزدم من ، ولی اشکامــو ندیــدی

 

اولش با مهربونیت ، دلمـــو به چنـــگ اُوردی

    

امّا وقتی که می رفتی دلو با خـــودت نبـردی

 

رفتی و تنهام گذاشتی ، اولش گریه کار من شـد 

    

توی این قسمت بازی غصه تنها یار من شـــد

 

روزگار صفحش ورق خُرد ، اومده اون روی سکـه 

   

قسمت دوم بازی : تـو شـــدی همـدم غصــه

 

حالا که همه گذاشتن تـو رو تنها تـــوی قصـه  

   

اومدی سراغ من باز ، ولی این دفعه با گریـــه

 

امّا من دیگه نه اونم که واست دعـا بـخـونـــم  

  

واسه قلـب تـو بسوزم ، پــای عشق  تو بمونم

 

دیگه واژه ای نمونده ، واسه از تو شعر سـرودن 

    

دیگه هیچ دلی نمونده ، واسه بخشش و گذشتن

 

دیگه دیره واسه گریـه ، اومــده آخــر بـــازی 

   

من بــرنده شدم و تو مثل یک بـازنـده باختی

 

+ نوشته شده در  دوشنبه سیزدهم آذر 1385ساعت 7:31  توسط ساعدی  | 

اقبال نامه و موزیک

 

Mobin_s2004@yahoo.com

دانلود آلبوم: فارسی

ظالم
با صدای آرش

برای دانلود روی هر یک از آهنگهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید.
 


 

تک موزیک

تيتراژ پايانی سريال امام رضا
با صدای محمد اصفهانی

 لینک دانلود
براي دانلود، روي لينک بالا کليک سمت راست نموده و Save Target As را بزنيد.

 

 
ماه
: در برابر بي اعتنايي بعضي از نزديکان، شما هم بي تفاوت باشيد، احساساتي شدن کمکي به شما نميکند . بگذاريد شما را بهتر بشناسند . سه شنبه دلنشيني در انتظارتان است
 
فروردين
 بعضي ها از قلب پاک و بزرگواری شما سوءاستفاده ميکنند . در انتخاب دوستان جديد، دقت زيادی داشته باشيد . چهارشنبه خبر خوشي خواهيد شنيد
ارديبهشت
در محيط کار و منزل، مهربانتر باشيد، سوءظن را کنار بگذاريد، روزهای خوشي در پيش داريد . به يک ميهماني رسمي دعوت ميشويد .
 
خرداد
هفته پر مشغله و موفقيت آميز، در پيش داريد . از کمک به اعضای نزديک خانواده غافل نشويد . برای پيشبرد خواسته هايتان، بايد شما هم انعطاف داشته باشيد .
 
تير
 
شايد برای از ميان برداشتن مشکلات موجود، به راهنمايي نياز داريد، خودتان را درگير مسائل مالي نکنيد، اواخر هفته يک معامله سودآور انجام خواهيد داد .
مرداد
سفری بلند مدت در پيش داريد . مواظب باشيد لطمه اي به کار و زندگي شما نزد، بايد از فرصت موجود حداکثر استفاده را ببريد . دوشنبه دلنشيني در انتظارتان است .
شهريور
 گاهي بيش از حد رويايي ميشويد و خودتان را گول ميزنيد، بايد اين عادت را کنار بگذاريد . در اين هفته وضع کارتان بهتر خواهد شد . دوستي در انتظار ديدار شما ست .
مهر
خوشبختانه روزهای سخت را پشت سر گذاشته ايد، بعد از اين درهای موفقيت به روی شما باز خواهد بود . اواسط هفته به پول قابل توجهي دست مي يابيد . دوشنبه خوبي خواهيد داشت .
آبان
 يکي از دوستان قديمي را بطور اتفاقي ملاقات خواهيد کرد . احتمال دارد با او به سفری کوتاه ولي لذتبخش برويد . پنجشنبه را فراموش نکنيد، زيرا يکي از بهترين روزهای شما خواهد بود .
آذر
وضع نابسامان کنوني بهتر خواهد شد، شايد باور نکنيد ولي در عرض چند روز تغييرات دلنشيني در زندگي شما رخ ميدهد . شنبه ای آرام و دلپذير در راه داريد .
دي
يکي از عزيزان را پس از سالها ملاقات ميکنيد، او به شما کمک خواهد کرد که مشکلاتتان را حل کنيد، از وجودش استفاده کنيد . برای رفتن به سفر، آخر هفته را انتخاب کنيد .
 
بهمن
 برای حل اختلافات خانوادگي، بايد لجبازی را کنار بگذاريد و انعطاف داشته باشيد . احساس تنهايي شما بزودی برطرف خواهد شد . دوشنبه دلنشيني در راه داريد .
 
اسفند
+ نوشته شده در  دوشنبه سیزدهم آذر 1385ساعت 7:2  توسط ساعدی  | 

چه سرده هوا

امروز سرمای عجیبی انیجا به راه افتاده
این سرما توی اداره  با یک شوفاژ گرم تقریبا قابل تحمله،  اما دلم چقدر تو این هوا،  هوای بچگی به سرش زده موقعی که می رفتیم مدرسه ابتدایی و ....
صبحگاه سرد و گاهی هم وقتا هم دیر اومدنهایی  که به دنبالشی ترکه  های آقا معلمو به همراه داشت.
عمر چه زود می گذره چه زود!
 انگار همین  دیروز بود  که با بچه های همکلاس گل کوچیک بازی می کردیم اونم توی هوای سرد زمستونی
یاد ش بخیر- یادش بخیر
به یاد اون روزا که هیچ زمانی هم نمی آد
این موزیک هم که توضیحاتش زیر نوشته تقدیم به همه همراهان این وبلاگ
 

www.parsi-soft.com

تمام آلبوم های مهستی شامل 30 آلبوم که به صورت کامل می توانید دانلود کنید.

برای دانلود آلبوم ها اینجا کلیک کنید...

موسیقی و تیزر فیلم سینمایی میم مثل مادر
 
 
توضیحات: موسیقی فیلم سینمایی میم مثل مادر که در حال حاضر بیش از یک ماه هست که روی پرده های سینماست رو براتون آماده کردم با مثل همیشه بهترین کیفیت تا لذت ببرید. این آهنگ فوق العاده زیبا در وصف مادر و  به دست جمعی از عزیزانی که ناتوانی جسمی داشتند اجرا شده که  حتما پیشنهاد میکنم دانلود کنید تا از دستتون نرفته. ویدیو این آهنگ هم شامل قسمتهایی از این فیلم و پشت صحنه هست که به شکل تیزر در امده که همین اهنگ بر روش قرار گرفته. خلاصه بگم این آهنگ رو دانلود نکنید عمرتون بر فناست حجمشم کمه پس حال کنید و نظر یادتون نره 
 .
مدت زمان: ۱:۵۰
.
برای دانلود این فایل به صورت WMV و با کیفیت ۲۵۶ kbps روی دانلود کلیک  کنید
 
 
 برای دانلود این فایل به صورت mp3 و با کیفیت ۱۲۸ kbps روی دانلود کلیک کنید
 

 برای دانلود کردن پس از کلیک دانلود و ورود به صفحه بعد باید منتظر بمانید تا شمارش انتهای صفحه به پایان برسد و سپس بر روی کلمه دانلود کلیلک کنید

 

+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم آذر 1385ساعت 10:11  توسط ساعدی  | 

اعتراف زن مبدل زهرا امیر ابراهیمی

اعتراف زن مبدل زهرا امیر ابراهیمی
به حول قوه الهی و با تلاش ماموران نیروی انتظامی تهران بزرگ ۲ نفر از عوامل اصلی این پرونده را دستگیر و تحویل مقامات قضایی داده شد ولی هنوز متهم ردیف اول علی ملقب به قشو متواری شده است .اخرین گزارشات حاکی است که رد پای این شخص را تا حوالی زادگاه خود یعنی قزوین تعقیب کرده اند.

زن مبدل خانم ابراهیمی به تمامی کارهای خود اعتراف کرده است و در شعبه ۲ دادگاه قضایی تهران محاکمه خواهد شد.

رییس پلیس تهران : خانوم سکینه.م متولد ۶۱.۳.۱۳ تهران میباشد وی که ۲سالی است که از خانه ی پدری خود متواری شده است به خاطره پول و البته با فریب نقش اول این داستان (علی معروف به قشو) تن به این کار نا جوانمردانه داده است و البته از این عمل خود اظهار ندامت میکند و همه ی ماجرا را اعتراف کرده است .
+ نوشته شده در  شنبه یازدهم آذر 1385ساعت 13:10  توسط ساعدی  | 

آلبوم جدید و بسیار زیبای منو ببخش ۲ با صدای راما . با ۲ کیفیت متفاوت

+ نوشته شده در  شنبه یازدهم آذر 1385ساعت 12:33  توسط ساعدی  | 

دانلود موزیک

آهنگ جدید و کامل حامد ملک لو به نام امشب
 
 
 
 
 
آهنگ جدید و بسیار زیبای سوزان روشن بنام عشق طوفانی
 
 
 
 
 
مصاحبه امید که با شبکه ی ITN داشته  پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید (zip file)
 
 
 
 
 
موزیک ویدیو جدید  هنگامه به نام آخر خط من و تو
 

 
 
دو تا موزيك قشنگ از عمرودياب خواننده لبنانى 
 
 
Ana Delvaty
 
Veyat Eneek
+ نوشته شده در  شنبه یازدهم آذر 1385ساعت 9:12  توسط ساعدی  | 

Serdar Ortac : Mesafe ( 2006

+ نوشته شده در  شنبه یازدهم آذر 1385ساعت 8:47  توسط ساعدی  | 

معرفی و دانلود فیلم وموزیک

Mobin_s2004@yahoo.com

معرفي و دانلود فيلم

خبر داغ 
Scoop

نويسنده و کارگردان: وودي آلن. مدير فيلمبرداري: رمي آده فاراسين. تدوين: آليسا لپسلتر. طراح صحنه: ماريا يورکوويچ. بازيگران: هيو جکمن[پيتر لايمن]، اسکارلت جوهانسن[ساندرا پرانسکي]، ايان مک شين[جو استرامبل]، وودي آلن[سيد واترمن]. 96 دقيقه. محصول 2006 آمريکا ،انگلستان.
ساندرا دانشجوي آمريکايي رشته خبرنگاري براي ديدار دوستش به لندن مي رود. مدتي قبل روزنامه نگار مشهور انگليسي جو استرامبل مرده است. آخرين خبري که استرامبل در مورد آن تحقيق مي کرده هويت قاتلي با کارت هاي تاروت بوده، که در مرتکب چندين جنايت شده بود. ساندرا تصادفاً کشف مي کند که شعبده بازي به نام سيد واترمن مي تواند با با روح روزنامه نگار مرده ارتباط برقرار کند. حالا ساندرا با مهم ترين خبر تمام طول زندگي اش مواجه شده، چون با انتشار از همکاران خود پيشي خواهد گرفت. او با کمک سيد که ناخواسته وارد اين ماجرا شده شروع به تحقيق درباره اين موضوع مي کند، اما اولين سر نخ او را به سوي اشراف زاده اي خوش سيما به نام پيتر لايمن راهنمايي مي کنند.

چرا بايد ديد؟
کساني که مي دانند نويسنده اين سطور از وودي الن خوشش نمي آيد، بعد از خواندن توصيه هاي من در مورد فيلم قبلي وي امتياز نهايي و اينک خبر داغ يا خبر دست اول دچار تعجب خواهند شد. اتفاقي که براي خود منهم افتاد! اطمينان دارم که آلن با اين دو فيلم مرحله تازه اي را در کارنامه خود آغاز کرده که در جهت مخالف فيلم هاي سه دهه گذشته خود مي تواند رضايت هر کسي را جلب کند. ديگر از آن تک گويي هاي دلقک وار يا شوخي هاي ابلهانه درباره گرفتاري هاي جنسي خود وي خبري نيست. ظاهراً استاد سر پيري روايت خطي و معقول قصه را کشف کرده و قرار است در کار خود تغييراتي چشمگير بدهد. اين فاصله گرفتن از شيوه هاي پيشين تا اين لحظه منجر به خلق دو فيلم واقعاً سرگرم کننده شده که پاسخ خوبي نيز در گيشه از سوي بيننده عادي دريافت کرده است. خبر داغ که با هزينه 4 ميليون دلار ساخته شده، در اکران اوليه خود بيش از دوبرابر اين مبلغ را به چنگ آورده که براي سازندگان آن موفقيت بزرگي محسوب مي شود. گل سر سبد اين فيلم سرکار خانم اسکارلت جوهانسون زيبا رو است که دل استاد را هم برده و فيلمنامه خبر داغ را اختصاصاً براي وي مرقوم فرموده اند. اين هم يک جواب دندان شکن براي کساني که مخالف عشق پيري هستند!پس به توصيه من گوش کنيد و خبر داغ را ببينيد. مطمئن باشيد دومين تجربه لندني وودي آلن ارزش ان را دارد که دو ساعت وقت خود را به آن اختصاص دهيد! فقط اميدوارم اين روند تازه ادامه پيدا کند!
ژانر: کمدي، فانتزي، راز آميز.

دانلود فیلم
این فیلم را می تونید از آدرسهای زیر دانلود کنید:
http://www.filefactory.com/file/4eda71
http://www.filefactory.com/file/11ecd1
http://www.filefactory.com/file/f1fa4b
http://www.filefactory.com/file/850e42

ضمنا از طریق لینک زیر نیز می توانید دانلود کنید (تقریبا بصورت مستقیم!)
لینک صفحه دانلود

راهنمای دانلود
بعد از اینکه روی لینک فایل مربوطه کلیک کردید، صفحه ای باز می شود که وارد سایت Rapidshare می شوید. در صفحه باز شده جدولی را مشاهده می کنید که در انتهای آن دو کلید وجود دارد: Free و Premium
باید روی Free کلیک کنید تا صفحه مربوط به دانلود باز شود. در وسط صفحه شمارنده ای بصورت معکوس از عدد 60 شروع به شمارش می کند. وقتی شمارنده به صفر رسید، در همان قسمت منوی جدیدی باز می شود، بعد از وارد کردن کد امنیتی که در همانجا نوشته شده است (و معمولا 3 کاراکتری می باشد)، روی Download From Mirror کلیک کنید تا شروع به دانلود فایل مورد نظرتان کند.
تذکر مهم: در هنگام دانلود از سایت Rapidshare و سایتهای اینچنینی، حتما باید نرم افزار مخصوص دانلود مثل (DAP و ... ) غیرفعال باشند و نباید توسط چنین نرم افزارهای دانلود کنید، چون موفق نخواهید شد!
بعد از دانلود همه قسمتها، فايل قسمت اول را اجرا کنيد، تا فيلم Extract و آماده نمايش شود.

 

----------------------------------------------------------------------

 

 Mobin_s2004@yahoo.com
دانلود آلبوم: ترکی

Dost Dilinde
با صدای Zeynel Aba

01 - Kimler Yansin [24Kps] [128Kps]

02 - Dilli Turna [24Kps] [128Kps]

03 - Bagrima Dustu Bir Ates [24Kps] [128Kps]

04 - Gul Menekse [24Kps] [128Kps]

05 - Ya Huseyin [24Kps] [128Kps]

06 - Ere Gule (Kiz Gule) [24Kps] [128Kps]

07 - Gam Cekem Haline [24Kps] [128Kps]

08 - Ali'm Ali'm [24Kps] [128Kps]

09 - Sen Olme Yar [24Kps] [128Kps]

10 - Pirocan [24Kps] [128Kps]

11 - Sabir [24Kps] [128Kps]

12 - Bana Ne Efendim [24Kps] [128Kps]

برای دانلود روی هر یک از آهنگهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید.
 


 

تک موزیک

تيتراژ برنامه روزگار جوان

دیروز شبکه تهران برنامه روزگار جوان آهنگ بنیایمن بهادری که عنوان ان آقام آقام است گذاشته بود. البته به صورت بی کلام!

 لینک دانلود
براي دانلود، روي لينک بالا کليک سمت راست نموده و Save Target As را بزنيد

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم آذر 1385ساعت 8:36  توسط ساعدی  | 

Helena Paparizou & Cheb Mami - 2 albume jadide English & Arabic taghdim be shoma.

+ نوشته شده در  چهارشنبه هشتم آذر 1385ساعت 10:53  توسط ساعدی  | 

سلامی دوباره

خدمت شما دوستان عزیز که به وبلاگ حاشیه سر می زنید سلام عرض می کنم در این بخش مروری می کنیم بر آخرین اخبار حاشیه ای که به شکل تیتر ذکر می شود.
استاندار گلستان در مصاحبه مطبوعاتی با رسانه ها: ۵۰درصد از رد شدگان صلاحیت در انتخابات شوراهای اسلامی قاچاقچی هستند.
حاشیه:بقیه چی ؟
استاندار گلستان : بعضی نشریات با دولت نهم در استان سر ناسازگاری دارند
حاشیه: یعنی می گی بقیه یار غار و رفیق گرمابه تشریف دارند!!
شایعه تعویض استاندار گلستان هنوز هم به قوت خود باقی است.
حاشیه: های و هوی زیاد نشانه نرفتن است
استاندار گلستان : بنا است به کارمندان دولت برای خرید سهام وام داده شود-
حاشیه : البته فعلا که خبری نیست
مطبوعات:رد صلاحیت برخی از دوم خردادی ها در گلستان به جرم مسلمان نبودن است
حاشیه :  البته وقتی گفته شد علی "ع" در محراب شهید شد خیلی ها پرسیدند که علی هم مگه نماز می خوند!!!!
 
 
+ نوشته شده در  چهارشنبه هشتم آذر 1385ساعت 10:14  توسط ساعدی  | 

دانلود فیلم و موزیک

 

Mobin_s2004@yahoo.com

معرفي و دانلود فيلم

بانويي در آب
Lady in the Water

نويسنده و کارگردان: ام. نايت شيامالان. موسيقي: جيمز نيوتون هاوارد. مدير فيلمبرداري: کريستوفر دويل. تدوين: باربارا توليور. طراح صحنه: مارتين چايلدز. بازيگران: پل جياماتي[کليولند هيپ]، برايس دالاس هاوارد[استوري]، جفري رايت[آقاي دوري]، باب بالابان[هري فاربر]، ساريتا چودهوري[آنا ران]، سيندي چيونگ[يونگ سون چويي]، ام. نايت شيامالان[ويک رام]، فردي روديگز[رجي]. 110 دقيقه. محصول 2006 آمريکا.
کليولند هيپ سرايدار مجتمع آپارتماني Cove يک شب هنگام انجام کارهاي هميشگي خود با زني اسرار آميز به نام استوري برخورد مي کند. استوري در دالان هاي زير استخر مجموعه زندگي مي کند. کليولند خيلي زود کشف مي کند که استوري نوعي پري دريايي است. همان گونه که در افسانه ها آمده، اين پريان دريايي که خطر سفر به دنياي آدم ها را پذيرفته اند از سوي جانوران خطرناکي تعقيب مي شوند. کليولند تصميم مي گيرد تا راه آزادي استوري را هموار کند، از اين رو وي و ساکنان مجموعه بايد يک سري رمز را کشف و با خطرات مختلفي روبرو شوند.

چرا بايد ديد؟
شيامالان با سومين فيلمش به فرمولي دست يافت که آميزه اي از ژانرهاي فانتزي، معما، تريلر، ترسناک و پديده هاي فوق طبيعي بود. فرمولي که تا اين لحظه و بعد از ساختن سه فيلم ديگر توانسته درآمدي معادل يک ميليارد و 586 ميليون دلار نصيب تهيه کنندگان آثارش کند. رقمي که براي خود رکوردي قابل توجه به شمار مي رود. دسمتزد خود او نيز از 3 ميليون دلار در حس ششم به 12 و نيم ميليون دلار در نشانه ها افزايش پيدا کرد و شيامالان را تبديل به يکي از موفق ترين و پولسازترين کارگردان هاي امروز آمريکا نمود. اما آن چه دستاورد او را شخصي تر و ماندگارتر ساخته وجود تم هايي مانند ايمان، يافتن جايي که در زندگي به آن تعلق داريم، بيگانه ها و ... است که در بحران معنويتي که سينماي هاليوود را فرا گرفته از وي يک گورو[نوعي درويش هندي] ساخته و در قلب بعضي منتقدان و سينما دوستان جاي داده است. او مرغ تخم طلاي هاليوود است، يک قصه گوي تمام عيار که مي تواند در طرفه العيني يک قصه پريوار از خود خلق کند!
بانويي در آب که ابتدا قرار بود در کمپاني ديزني توليد شود به دليل اختلاف هاي شيامالان با تهيه کننده، سر از کمپاني برادران وارنر درآورد. در حالي که ديزني تهيه کننده چهار فيلم قبلي شيامالان بود و به نظر مي رسد اين فيلم آغاز مرحله تازه اي در کار او و واجد تازگي هايي است که کمپاني مزبور آنر ا برنمي تابيده و به ماه عسل دو طرف خاتمه داده است. هنرپيشه اصلي زن فيلم دختر ران هاوارد بازيگر و کارگردان آمريکايي است که بعد از فيلم مندرلي و دهکده[ساخته شيامالان] به شهرتي سريع دست يافته است، اما ستاره واقعي فيلم پل جياماتي است که بعد از راه هاي جانبي توانست نام خود را به عنوان بازيگري صاحب استعداد در فيلم هاي مختلف و ژانرهاي متفاوت مطرح کند. اگر به قصه هاي شيامالان يا سبک روايت او که سرشار از غافلگيري علاقه داريد، فرصت تماشاي فيلم را از دست ندهيد. اگر از دوستداران وي نيستند، گفت و گوي اين شماره را بخوانيد شايد تجديد نظر کرديد!
ژانر: فانتزي، راز آميز، تريلر.

دانلود فیلم
این فیلم را می تونید از آدرسهای زیر دانلود کنید:
http://rapidshare.de/files/27813658/XLSC__Devushka_iz_vody.part1.rar
http://rapidshare.de/files/27823569/XLSC__Devushka_iz_vody.part2.rar
http://rapidshare.de/files/27816827/XLSC__Devushka_iz_vody.part3.rar
http://rapidshare.de/files/27827891/XLSC__Devushka_iz_vody.part4.rar
http://rapidshare.de/files/27822081/XLSC__Devushka_iz_vody.part5.rar
http://rapidshare.de/files/27829474/XLSC__Devushka_iz_vody.part6.rar
http://rapidshare.de/files/27834363/XLSC__Devushka_iz_vody.part7.rar
http://rapidshare.de/files/27831174/XLSC__Devushka_iz_vody.part8.rar

راهنمای دانلود
بعد از اینکه روی لینک فایل مربوطه کلیک کردید، صفحه ای باز می شود که وارد سایت Rapidshare می شوید. در صفحه باز شده جدولی را مشاهده می کنید که در انتهای آن دو کلید وجود دارد: Free و Premium
باید روی Free کلیک کنید تا صفحه مربوط به دانلود باز شود. در وسط صفحه شمارنده ای بصورت معکوس از عدد 60 شروع به شمارش می کند. وقتی شمارنده به صفر رسید، در همان قسمت منوی جدیدی باز می شود، بعد از وارد کردن کد امنیتی که در همانجا نوشته شده است (و معمولا 3 کاراکتری می باشد)، روی Download From Mirror کلیک کنید تا شروع به دانلود فایل مورد نظرتان کند.
تذکر مهم: در هنگام دانلود از سایت Rapidshare و سایتهای اینچنینی، حتما باید نرم افزار مخصوص دانلود مثل (DAP و ... ) غیرفعال باشند و نباید توسط چنین نرم افزارهای دانلود کنید، چون موفق نخواهید شد!
بعد از دانلود همه قسمتها، فايل قسمت اول را اجرا کنيد، تا فيلم Extract و آماده نمايش شود.

 

----------------------------------------------------------------------

قابل توجه شما ایرانیان عزیز خارج از کشور !
با همکاری دوست بسیار عزیزم «benz223@gmail.com» هر هفته، روزهاي جمعه يک فيلم سينمائي ايراني براي مشاهده آنلاین (و یا دانلود) تقدیم می گردد.

 

 Mobin_s2004@yahoo.com
دانلود آلبوم: فارسی

منوببخش
با صدای راما

۱۲۸ MP3 :

بی تو

تو بیا

درخت

تو قرار بود بمونی

بی کلام

منو ببخش

آرزو

یه روزی یه عاشقی بود

خدا

 

۶۴ wma :

بی تو

تو بیا

درخت

تو قرار بود بمونی

بی کلام

منو ببخش

آرزو

یه روزی یه عاشقی بود

خدا

برای دانلود روی هر یک از آهنگهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید.
 


 

تک موزیک

آهنگ جدید و زیبای سزای خیانت کاری

 لینک دانلود
براي دانلود، روي لينک بالا کليک سمت راست نموده و Save Target As را بزنيد.

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه هشتم آذر 1385ساعت 7:23  توسط ساعدی  | 

دانلود

Mobin_s2004@yahoo.com

دانلود آلبوم: فارسی

آلبوم آرش یوسفیان

برای دانلود روی هر یک از آهنگهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید.
 


 

تک موزیک

ویدیو جدید و بسیار زیبای مهدی مافی
به نام دوستان قدیمی  

 لینک دانلود
براي دانلود، روي لينک بالا کليک سمت راست نموده و Save Target As را بزنيد.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم آذر 1385ساعت 10:17  توسط ساعدی  | 

bachehaye khoobe iroon.

+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم آذر 1385ساعت 9:58  توسط ساعدی  | 

دانلودی از بهترین ها

 

www.parsi-soft.com

Most Artistic Celebrities v1Screensaver یک محافظ صفحه (Screen Saver) زیبا با حجم کم .

سایت rapidshare : پس از کلیک بر روی لینک دانلود بر روی گزینه Free کلیک کرده و مدت 60 ثانیه صبر کنید تا لینک دانلود پدیدار شود و همچنین متنی که داخل باکس هست را هم وارد نمائید و سپس بر روی لینک ظاهر شده کلیک کرده که دانلود شروع شود.
برای راهنمایی بیشتر اینجا کلیک کنید

لینک دانلود/Download link

-----------

Shahram Kashani - Game Over

 

 

 

 

 

 

آلبوم جدید شهرام کاشانی با نام بازی تمومه شامل 8 آهنگ و با کیwww.parsi-soft.comفیت 128Kbps و 64Kbps ، همچنین می توانید آلبوم را به صورت کامل دانلود کنید.

برای دانلود آلبوم اینجا کلیک کنید...

-----

www.parsi-soft.com

تمام آلبوم های سیاوش قمیشی شامل 14 آلبوم که به صورت کامل و تک تک می توانید دانلود کنید.

برای دانلود آلبوم ها اینجا کلیک کنید...

www.parsi-soft.com

فیلم جدید The Departed که محصول سال 2006 می باشد با کیفیت DVD.
سبک فیلم : جنایی ،درام ،هیجان انگیز
بازیگران :

Leonardo DiCaprio .... Billy Costigan
Matt Damon .... Colin Sullivan
Jack Nicholson .... Frank Costello
Mark Wahlberg .... Dignam
Genre:
Crime / Drama / Thriller
MPAA: Rated R for strong brutal violence, pervasive language, some strong sexual content and drug material.
Runtime: USA:152 min / UK:151 min
Country: USA
Years ago, a powerful Irish mafia figure placed a small selection of his youngest, brightest men into the Massachusetts Police Academy as cadets. Their purpose is to eventually rise within the prestigious ranks of the city's police department, to serve as the eyes and ears of their boss. While somewhere else, a young cadet was assigned with an equally dangerous task: infiltrate the Irish syndicate headed by the man sending in his own to the Boston Police. Now, one cadet is an up and coming police official with a torn allegiance to his job and to the criminal mastermind that put him there. While the other cadet is the trusted number two of that man, only finding his professional duties are becoming blurred with his current state. But new clues have lead to unfortunate discoveries, when both sides realize they're being watched by the enemy. It's now all just a matter of time before the men assigned to find out whose the infiltrator, could come to a bloody end when someone's identity may be revealed.

رتبه فیلم :   8.4/10 (38,152 votes)
تصاویری از فیلم
اطلاعات بیشتر

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید...

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم آذر 1385ساعت 8:17  توسط ساعدی  | 

دانلودي براي شما

Mobin_s2004@yahoo.com

دانلود آلبوم: فارسی

سکوت فریاد
باصداي مهران فهیمی

۱-بازیچه

۲-فریاد سکوت

۳-صدای فاصله

۴-بی تو

۵-راز دل

۶-مینای من

۷-قسمت

۸-جاده ی عاشقی

۹-کبوتر

۱۰-برو خوش باش

۱۱-نفرین

۱۲-دل دل دل نکن

برای دانلود روی هر یک از آهنگهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید.
 


 

تک موزیک

ویدیو جدید و زیبای رامین افوشی به نام بچه ها  

 لینک دانلود
براي دانلود، روي لينک بالا کليک سمت راست نموده و Save Target As را بزنيد.

+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم آذر 1385ساعت 14:54  توسط ساعدی  | 

کاملترين خبر در مورد مصاحبه زهرا امير ابراهيمی با گاردين

 

روزنامه گاردين در شماره 22 نوامبر خود در مقاله ای تحت عنوان " هنرپيشه ايرانی دررسوايى فيلم مستهجن گفت که نامزد سابقش اين فيلم جعلی را ساخته است." خبر از مصاحبه ای اختصاصی را با او داده است.
در اين مصاحبه زهرا امير ابراهيمی هنرپيشه 25 ساله سريال پر بيننده نرگس ، انتساب اين فيلم به خود را رد کرده و آن را فيلمی جعلی ساخته شده از سوی نامزد کينه توز خود دانسته است که در يک استوديوبا حقه های فنی برای تخريب وجهه او از طريق مونتاژ صورت گرفته است.
امير ابراهيمی در بخشی ديگر از مصاحبه اعلام نموده که من خودم فيلم را بعد از هياهويى که از دوستانم شنيدم مشاهده کردم و دختری که در فيلم است من نيستم.
اين هنرپيشه زن سيما اضافه کرده است که " من قبول دارم که مشابهت هايى با شخصيتی که من در فيلم نرگس بازی کردم(با بازيگر فيلم غير اخلاقی) وجود دارد. استفاده از آرايش استوديو برای درست کردن شخصی شبيه من وجود دارد.من خودم اطلاعاتی در مورد فنون آرايش (گريم) دارم و می دانم ميتوان با تغيير چهره ؛چهره فرد ديگری را درست کرد.
امير ابراهيمی در ادامه اين مصاحبه 45 دقيقه ای که تنها بخش کوچکی از آن منتشر شده است؛افزوده است: نامزد من که ارتباط با او را يکسال پيش بخاطر خيانت هايش قطع کرده بودم ؛ مرا تهديد کرده بود که کاری خواهد کرد که نتوانم سرم را بلند کنم و هرگز نتوانم در ايران کار کنم.
گاردين عين حال از منابع نامشخص در خبر داده است که نامزد دستگير شده امير ابراهيمی مدعی شده که اين فيلم به پيشنهاد زهرا امير ابراهيمی تهيه شده است.
امير ابراهيمی در بخشی ديگر از اين مصاحبه که به نوشته نويسنده گاردين با حجاب در آن حضور يافته بود؛ تاکيد کرده است که هر چند که شديدا از اين بابت غمگين شده است ولی هر گونه تلاش برای خودکشی را تکذيب کرد.
ابراهيمی که به نوشته خبرنگار گاردين از خانواده ای مذهبی برخاسته گفت: بر اساس ارزشهای اخلاقی جامعه ايرانی ؛ اين فيلم که به اسم من توزيع شده شديدا به وجهه من صدمه زده و اگر شما به سوابق کار حرفه ای من نگاه کنيد می بينيد که من بيشتر در فيلم های معنوی و مذهبی بازی کرده ام.
زهرا امير ابراهيمی در پايان اضافه کرده است که من و خانواده ام فکر می کنيم که در جامعه ای با عقل سليم زندکی می کنيم . وی در عين حال از ابراز کنجکاوی بخش زيادی از مردم در موضوعی مبتذل و شرم آور اظهار تعجب کرده است.

+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم آذر 1385ساعت 14:50  توسط ساعدی  | 

مزضیه

+ نوشته شده در  شنبه چهارم آذر 1385ساعت 12:4  توسط ساعدی  | 

دانلود عالی

ادبیاتی دیگر
باصدای شاهکار بینش پژوه

آلبوم جدید و زیبای دکتر شاهکار بینش پژوه به نام ادبیاتی دیگر با بالاترین کیفیت

MP3  128

تهديد

يادته

ديگري

ايتاليايي

مي گفت

قديما

اگه بميري

اسپانيايي

 

WMA  64

تهديد

يادته

ديگري

ايتاليايي

مي گفت

قديما

اگه بميري

اسپانيايي

برای دانلود روی هر یک از آهنگهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید.


 

تک موزیک

تیتراژ پایاني برنامه عبور شیشه ای
با صدای علی لهراسبی

 لینک دانلود
براي دانلود، روي لينک بالا کليک سمت راست نموده و Save Target As را بزنيد

 

 

 

نرم افزار PC

JFast And The Furious PS2

خیلی وقته دوستان از من می خواستند بازیهای کامپیوتری را هم بذارم و حالا این هم يک بازی ماشين سواری بسیار جذاب که البته درخواستی بود

 لینک های دانلود


لینک دانلود غیرمستقیم می باشد.
 

+ نوشته شده در  شنبه چهارم آذر 1385ساعت 10:38  توسط ساعدی  | 

دانلود آلبوم: فارسي

دانلود آلبوم: فارسي

دیگه باید چی کار کنم؟
با صداي محسن جیبا

آلبوم جدید و زیبای دکتر شاهکار بینش پژوه به نام ادبیاتی دیگر با بالاترین کیفیت

دیگه باید چی کار کنم؟ 

چشمک

بغض و کینه

شنیدم

ترک عاشقی

طلوع تازه

خونه خراب

برای دانلود روی هر یک از آهنگهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید.


 

تک موزیک

موزیک ویدیو جدید و بسیار زیبا از گروه Sun Boys
به نام دنیا

 لینک دانلود
براي دانلود، روي لينک بالا کليک سمت راست نموده و Save Target As را بزنيد.

 

 

 

+ نوشته شده در  شنبه چهارم آذر 1385ساعت 9:43  توسط ساعدی  | 

سي دي رو بشکن

امروز یه موزیک رو دانلود کردم ووقتی اون آهنگ رو گوش کردم خیلی دلم گرفت
گفتم با شما دوستای عزیزم درد و دل کنم تا حداقل این جوری یک مقدار آروم بشم
چون این عین واقعیت هستش که من همیشه با گروه و بچه های گروه به آرامش می رسم
قطعا در جریان خبرهای  اخیر که در تهران اتفاق افتاده هستید
بله منظورم خبر هایی هستش در ارتباط با زهرا امیر ابراهیمی شنیدیم و داریم می شنویم
واقعا بعضی وقتها که فکر می کنم پیش خودم می گم یک آدم چقدر میتونه پست باشه که بخواد با آبروی یک آدم بازی کنه
و زندگی یک دختر جوون رو تو اوج جوونی به نابودی و فنا بکشونه
واقعا چه سودی در این کار هست  و چقدر یک آدم پست و روانی می تونه از این کار لذت ببره
آیا این خصلت  یک آدمه ایرانی هستش که بخواد به خاطر هدف بی ارزشی که داره این مدلی بازار سیاه راه بندازه و یک آدم رو بی آبرو بکنه
حالا من کاری با این شخصیت ندارم که واقعا کارش درست بوده یا نادرست. من نمی خوام این قضیه رو تفسیر کنم
اما این واقعا پست فطرتی بعضی پسرهای ایرانی رو نمی رسونه؟
آدم وقتی این صحنه های زشت رو تو کشوری همچون ایران می بینه واقعا برای ایرانی بودنش متاسف می شه که چطور هموطناش دست به دست هم می دند تا زندگیشو نابود کنند
خیلی دلم گرفته
لینک این آهنگ رو برای شما هم می ذارم تا شما هم دانلودش کنید و یک مقدار تو این اتفاقی که افتاده شما هم در ناراحتی دوستانتون سهیم باشید
 
آهنگ بسیار زیبای اون سی دی رو بشکن از یاس و آمین
در حمایت از زهرا امیر ابراهیمی
 
 
 
برای دانلود آهنگ روی عکس راست کلیک کنید
و گزینه save target as رو انتخاب  کنید
+ نوشته شده در  شنبه چهارم آذر 1385ساعت 8:20  توسط ساعدی  | 

دانلودي با حال

ویدیو جدید و بسیار زیبای ادریس به نام مترسک خیالی با آهنگ سازی بابک جهان بخش با دو کیفیت
 
---
Album Zibaye Doctor Shahkare Binesh Pajooh
Adabiati DIgar
 
 Ahange Jadide Reza Sadeghi : Bename Del
 
 
 Ahange Zibaye Farshid Amin : Gereftar
 
 
 
Ahange Jadid Mohsen Yegane
Yeki Raft Yeki Moond
 
 
 
Music Video Ghashang Hana Khanom, Ebi
 
Tavajoh : Link Download Gheyre Mostaghim hast
va shoma mitonid on ro dar safhe jadid
 ba click kardan roye link zir peyda konid
 
Music video jaddi Bijan Aria : Saate 8
 
 
 
 Ahange Bartare Yek Mahe Akhir Az
Madonna - Like a Prayer
 
 
(Zip File)
 Ahange Jaddi Ebru Gundes: Yalan
 
 
+ نوشته شده در  شنبه چهارم آذر 1385ساعت 7:59  توسط ساعدی  | 

دانلودي براي شما

Mobin_s2004@yahoo.com

دانلود آلبوم: فارسي

آلبوم زیبای گروه ما دو تا - چهل گیس
 

برای دانلود روی هر یک از آهنگهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید.
 


 

تک موزیک

موزیک تیتراژ انتهایی سریال مدير کل 

 لینک دانلود
براي دانلود، روي لينک بالا کليک سمت راست نموده و Save Target As را بزنيد.

 

 

Mobin_s2004@yahoo.com

نرم افزار PC

 Microsoft Money 2007 نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت و برنامه ریزی دقیق مالی !

 

یکی از محصولات قدرتمند و پرطرفدار کمپانی مایکروسافت که همه ساله نسخه ی جدیدی از آن ارائه می شود، نرم افزار قدرتمند Microsoft Money برای مدیریت و محاسبات کامل مالی اشخاص است که با کار با آن به اسانی سود و زیان تجارت خود را محاسبه خواهید کرد و از برنامه ها و سود ها و اوضاع اینده به گونه ای کاملا برنامه ریزی شده مطلع خواهید بود و گزرشات کاملی را از اینکه پول و یا درآمد دریافتی خود را در چه جاهایی خرج و سرمایه گذتری کرده اید، خواهید داشت تا دیگر نگران اوضاع حسابداری شخصی درآمد خود نباشید ! نسخه ی 2007 این محصول قدرتمند کمپانی مایکروسافت چند وقتیست که عرضه شده است و مانند بسیاری دیگر از محصولات این کمپانی  در چندین ویرایش مختلف و با امکانات و قابلیت مختلف عرضه شده است .ویرایش های نسخه ی 2007 از نرم افزار Microsoft Money را از پایین به ترتیب Microsoft®
Money Essentials Microsoft® ،Money 2007 Deluxe Microsoft® ،Money 2007 Premium Microsoft® و Money 2007 Home & Business است .

برخی از نکات مثبت در رابطه نرم افزار Microsoft Money 2007 :

محیط و شروع به کار آسان نرم افزار که کاربر به سرعت با ان ارتباط برقرار می کند.

با استفاده از این نرم افزار در قالب آمار ها و چارت ها خواهید فهمید که درآمد شما دقیقا چگونه خرج می شود !

مدیریت مالی حساب هایتان با استفاده از برنامه ریزی های مالی و تنظیم کامل حساب های شما که چه مقدار و به که بده کارید و در چه تاریخ هایی و چه مقدار و از که طلب کارید و در چه تاریخ هایی .

دادن آمکار های دقیق برای مخراج روزانه، هفتگی و غیره به صورت آماری و گزارشی و چارت و گراف و ...

بهبود اوضاع کاری و تجاری با با برنامه ریزی های درست و مدیریت مالی هرچه بهتر .

و ....

 لینک دانلود
لینک دانلود غیرمستقیم می باشد (از سایت رپیدشر

+ نوشته شده در  شنبه چهارم آذر 1385ساعت 7:35  توسط ساعدی  | 

آیت الله فاضل لنكرانی خواستار مجانی شدن آب و برق شد

مردم امروز كمتر به مسائلي كه در داخل مجلس و دولت مي گذرد توجه دارند بلكه آنها در آخر ماه تنها به پول آب برق گاز و تلفن خود نگاه مي كنند.
 


با توجه به اينكه حضرت امام (ره ) در اول انقلاب به مردم وعده داده است كه پول آب و برق آنها رايگان مي باشد مسوولان بايد در اين زمينه گام اساسي بردارند."


به گزارش روزنامه جمهوری اسلامی ( سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۵) اعضاي هيئت رئيسه مجلس شوراي اسلامي روز گذشته در قم با چند تن از مراجع تقليد ديدار و گفتگو كردند.


گزارش خبرگزاري جمهوري اسلامي آيت الله فاضل لنكراني يادآور شد : دولت و مجلس بايد اعتماد مردم را نسبت به نظام و انقلاب جلب كرده و براي رفع مشكلات آنان گام بردارند.


آیت الله تصريح كرد : مردم امروز كمتر به مسائلي كه در داخل مجلس و دولت مي گذرد توجه دارند بلكه آنها در آخر ماه تنها به پول آب برق گاز و تلفن خود نگاه مي كنند.


آيت الله فاضل لنكراني اظهار داشت : با توجه به اينكه حضرت امام (ره ) در اول انقلاب به مردم وعده داده است كه پول آب و برق آنها رايگان مي باشد مسوولان بايد در اين زمينه گام اساسي بردارند.


ايشان مردم را سرمايه اصلي نظام جمهوري اسلامي دانست و گفت : در شرايط كنوني دولت و مجلس براي خدمت رساني به مردم نسبت به گذشته با موانع كمتري مواجه مي باشند.


آيت الله فاضل لنكراني اظهار داشت : نمايندگان مجلس شوراي اسلامي بايد طرح و لوايح خود را با مطالعه و كار كارشناسي به نفع انقلاب نظام و مردم تدوين نمايند.


ايشان ادامه داد : كشور ما امروز از نظر اقتصادي نظامي و سياسي در شرايط مناسبي قرار دارد و بايد اين قدرت خود را به خوبي به مردم نشان دهيم .

آيت الله فاضل لنكراني گفت : بايد از اين قدرت خود به گونه اي براي خدمت به نظام استفاده نماييم كه دشمنان متوجه شوند كه كشور ما از نظر اقتدار و قوت با سالهاي قبل از انقلاب تفاوت زيادي كرده است .


نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
اين خبر را برای دوستتان ارسال نماييد! اين خبر را برای دوستتان ارسال نماييد!
+ نوشته شده در  شنبه چهارم آذر 1385ساعت 7:22  توسط ساعدی  | 

دومین فیلم خصوصی در بازار سی دی فروشان تهران

عصر ایران، برخورد قاطعانه با عوامل تولید چنین فیلم هایی و نیز توزیع کنندگان آن ها می تواند از یک سو با متعرضان به حریم خصوصی افراد مقابله کند و از سوی دیگر باعث شود کسانی که به نحوی «چهره» هستند، مراقبت بیشتری نسبت به رفتارهای خود داشته باشند.

سی دی فیلم غیر اخلاقی منتسب به یکی دیگر از هنرپیشگان زن شبکه 3 سیما در بازار غیر قانونی سی دی فروشان تهران به فروش می رسد.

به گزارش خبرنگار عصر ایران (asriran.com)، در این فیلم غیر اخلاقی، شخصی که گفته می شود هنرپیشه مذکور است، به همراه چند مرد دیگر دیده می شود.

سی دی فروشان "بازار غیرقانونی فیلم"، با این ادعا که سی دی مذکور متعلق به یکی از بازیگران سریال های معروف صدا و سیما است، آن را تا مبلغ 12 هزار تومان به فروش می رسانند.

در پی انتشار گسترده سی دی منتسب به زهرا امیر ابراهیمی که هنوز ادامه دارد، این دومین پرونده ای است که گریبانگیر بازیگران زن صدا و سیما می شود.

با استمرار افشای این قبیل سی دی ها، به نظر می رسد یک جریان هدفمند در صدد هنجارشکنی در جامعه با استفاده از چهره های مطرح و شناخته شده در میان مردم است.

در جریان انتشار سی دی قبلی، پلیس امنیت تهران توانست با پیگیری و اقدامات سریع خود، جمعی از انتشار دهندگان و نیز متهم فراری را دستگیر نماید.

برخورد قاطعانه با عوامل تولید چنین فیلم هایی و نیز توزیع کنندگان آن ها می تواند از یک سو با متعرضان به حریم خصوصی افراد مقابله کند و از سوی دیگر باعث شود کسانی که به نحوی «چهره» هستند، مراقبت بیشتری نسبت به رفتارهای خود داشته باشند

+ نوشته شده در  شنبه چهارم آذر 1385ساعت 7:20  توسط ساعدی  | 

بازجويی از روزنامه نگاران ايرانی درپی سفر آموزشی به خارج

30 آبان - بی بی سی، بيست و يک روزنامه نگار ايرانی پس از بازگشت از سفری آموزشی به خارج از کشور، در فرودگاه مهرآباد تهران مورد بازجويی سه ساعته مأموران اطلاعاتی قرار گرفتند.

انجمن صنفی روزنامه نگاران ايران به اين اقدام اعتراض کرده و طی بيانيه ای اعلام کرده است که حق خود را برای شکايت از مقاماتی که در فرودگاه با روزنامه نگاران برخورد کردند برای خود محفوظ می داند و خواهان توقف برخوردهايی از اين قبيل است.

اين روزنامه نگاران از سوی انجمن صنفی روزنامه نگاران ايران و به دعوت بنيادی غيرانتفاعی به نام "ارتباطات برای توسعه (سی اف دی)" در هلند به اين کشور دعوت شده بودند تا در دوره ای آموزشی در زمينه روزنامه نگاری به مدت دوهفته شرکت کنند.

يکی از اين روزنامه نگاران که نخواست نامش فاش شود به بی بی سی گفت در بازگشت از اين سفر و پس از آنکه هواپيمای حامل آنان ساعت دو و پانزده دقيقه بامداد دوشنبه بيستم نوامبر (29 آبان) در فرودگاه مهر آباد تهران به زمين نشست، هنگام کنترل گذرنامه، کليه ۲۱ خبرنگار را از ديگر مسافران جدا کردند و با تفکيک جنسيتی به اتاقکهای بخش گذرنامه بردند.

به گفته وی، مأموران وزارت اطلاعات ابتدا دوربينها، فيلم، عکس، رايانه های دستی، دستنوشته ها و دفترچه های تلفن و تمامی وسائل ضبط صوت و همچنين ارزخارجی را که همراه آنان بودند از روزنامه نگاران گرفتند و ضبط کردند.

اين روزنامه نگار همچنين گفت که پس از اقدامات اوليه و امضای صورت جلسه، پرسشنامه هايی به آنها داده شد که در آنها سؤالاتی از اين قبيل مطرح گرديده بود: "چرا به اين سفر رفتيد؟ از طرف کجا رفتيد؟ ميزبانان شما چه کسانی بودند؟ چه کارهايی انجام داديد؟".

اين روزنامه نگار می افزايد مأموران وزارت اطلاعات ساعت پنج و نيم بامداد هر ۲۱ روزنامه نگار را مرخص کردند اما اين پايان ماجرا نبود چرا که دقايقی بعد مأموران حراست فرودگاه تمامی خبرنگاران را مورد بازجويی قرار دادند و اين بار سؤالات را با جزئيات بيشتری از آنها پرسيدند و پاسخ سؤالات را به صورت مکتوب خواستند.


طی يک سال گذشته، چند مؤسسه رسانه ای اروپايی دوره های آموزشی برای روزنامه نگاران ايرانی در کشورهای ترکيه، انگلستان و هلند برگزار کرده اند که شرکت اين روزنامه نگاران در آنها واکنش برخی مطبوعات محافظه کار را برانگيخت

آن گونه که اين روزنامه نگار گفته، عمده سؤالات ماموران حراست فرودگاه عبارت بود از اينکه: "هدفتان از سفر چه بود؟ چه برنامه های خاصی برايتان تدارک ديدند؟ آيا از مکان و جای خاصی بازديد کرديد؟ با چه افرادی در هلند ديدار داشتيد؟ هزينه ای که برای هرکدامتان صرف شد چه قدر بود و از چه منبعی تأمين شده بود؟ شما (‌هر خبرنگار) چقدر هزينه کرديد"؟

از جمله سؤالاتی که از اين روزنامه نگاران پرسيده شده اين بوده که آيا به محله موسوم به ردلايت (چراغ قرمز) شهر آمستردام که فحشا در آن آزاد است رفته اند يا نه.

يکی از اين روزنامه نگاران می گويد بازجويی کنندگان با وجود سؤالاتی که می پرسيدند خود اطلاعات دقيقی از جزئيات سفر آنها داشتند.

از برخی از اين روزنامه نگاران همچنين درباره راديو زمانه پرسيده شده که راديويی تازه تأسيس به زبان فارسی در هلند است.

اين روزنامه نگاران پس از آنکه پرسشهايشان خوانده شد و جزئيات بيشتری نيز از آنان به صورت کتبی و شفاهی پرسيده شد، بين ساعات هفت و نيم تا هشت و نيم صبح از حراست فرودگاه اجازه خروج گرفتند و به آنان گفته شد که برای بازجوييهای بعدی احضار خواهند گرديد و برای عودت وسائل ضبط شده با آنها تماس گرفته خواهد شد.

طی يک سال گذشته، چند مؤسسه رسانه ای اروپايی دوره های آموزشی برای روزنامه نگاران ايرانی در کشورهای ترکيه، انگلستان و هلند برگزار کرده اند که شرکت اين روزنامه نگاران در آنها واکنش برخی مطبوعات محافظه کار را برانگيخت.

اما به نظر می رسد نخستين بار باشد که روزنامه نگاران به دليل شرکت در اين دوره های آموزشی رسماً مورد بازخواست مراجع امنيتی قرار می گيرند.

روزنامه نگارانی که در دوره آموزشی هلند شرکت کرده بودند به انتخاب انجمن صنفی روزنامه نگاران به اين دوره اعزام شده بودند و شامل گروهی از روزنامه نگاران نشريات سراسری و همچنين تعدادی از روزنامه نگاران محلی شهرستان گرگان بودند.

سرپرستی اين گروه را بهروزگرانپايه به عهده داشت که چهار سال پيش مدتی را به اتهام جاسوسی در بازداشت گذراند.

مؤسسه "ارتباطات برای توسعه" که شرکت کنندگان دوره آموزشی آن در بازگشت به ايران مورد بازجويی قرارگرفته اند خود را نهادی متشکل از گروهی از روزنامه نگاران معرفی می کند که به آموزش روزنامه نگاران کشورهای آفريقا و خاورميانه می پردازد.

اين مؤسسه در شهر اوترخت هلند استقرار دارد.

دولت هلند در سال 2004 ميلادی که رياست دوره ای اتحاديه اروپا را در دست داشت بودجه ای به مبلغ پانزده ميليون يورو به منظور برگزاری دوره های آموزشی برای روزنامه نگاران داخل ايران و همچنين راه اندازی شبکه های راديويی و سايتهای اينترنتی به زبان فارسی در خارج از ايران اختصاص داد.

یادآور می شود از گلستان نیز دو خبرنگار به نام های هراتی و رایجی نیز در این سفر دیگر خبرنگاران را همراهی می کردند.
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
اين خبر را برای دوستتان ارسال نماييد! اين خبر را برای دوستتان ارسال نماييد!
+ نوشته شده در  شنبه چهارم آذر 1385ساعت 7:18  توسط ساعدی  | 

آشنايي با كانديداهاي اصلاح طلب شوراها در تهران

 

   آشنايي با كانديداهاي اصلاح طلب شوراها

پيشنهاد دارم كه هركسي در هر شهري اقدام به معرفي كانديداهاي اصلاح طلب شهر خودش بنمايد و هر ديدي چه سلبي و چه ايجابي نسبت به هر يك از كانديداهاي موجود دارد در وبلاگ خودش منتشر كند تا هم موجب آشنايي بيشتر و بهتر با كانديداها بشود و هم راهنماي ما در انتخاب گزينه هاي بهتر.

براي اينكه اين كار را آغاز كرده باشم خودم اولين كار را انجام مي‌دهم و اميدوارم كه سايرين نيز همين كار رو ادامه بدهند.

محمد هاشم مهيمني

كانديداي حوزه انتخابيه شهر تهران
سوابق:
متولد شهر گرگان
از دانشجويان مبارز دانشگاه اصفهان در پيش از انقلاب
فرمانده سپاه گنبد(در دوران جنگ)
فرمانده سپاه گرگان(در دوران جنگ)
خروج از سپاه پس از پايان جنگ و روي آوردن به عرصه‌هاي مديريتي و سياسي
معاون مديركل سياسي وزارت كشور در سال 69 تا 72 (مديركل سياسي وقت: مرتضي مبلغ)
شهردار منطقه 16 تهران در سال 72 (شهردار وقت تهران: غلامحسين كرباسچي)
دستگيري و تحمل زندان انفرادي 3 ماه توسط سردار نقدي در زمان برخورد با شهرداران تهران در سال 76 و 77 و در نهايت متهم شدن به خاطر هديه دادن يك دستگاه كامپيوتر به نماينده ولي فقيه در گرگان كه در نهايت نيز تبرئه گرديد.
مديركل امور شوراهاي وزارت كشور در دولت خاتمي
استاندار گلستان دولت خاتمي تا دولت احمدي نژاد

تحصيلات:
ليسانس زمين شناسي از دانشگاه اصفهان
فوق ليسانس علوم سياسي از دانشگاه تهران

به لحاظ مديريتي وي را يكي از استانداران موفق دولت خاتمي در گلستان مي‌دانند و به لحاظ شهرسازي در دوره حضور در منطقه 16 تهران آغاز تحول در اين منطقه كليد خورد و در نهايت به لحاظ وفاداري به جريان اصلاحات وي يكي از معدود شهرداران دستگير شده تهران بود كه در تمام مدت زندان و محاكمه حاضر به كوتاه آمدن از ديدگاه‌هاي خود نشد و دست به افشاگري عليه سردار نقدي و دار و دسته اش زد.

+ نوشته شده در  شنبه چهارم آذر 1385ساعت 6:34  توسط ساعدی  | 

جالب


+ نوشته شده در  شنبه چهارم آذر 1385ساعت 6:33  توسط ساعدی  | 

دانلاود اونت بروزر - جستجوگر مدرن اینترنتی - حتما دانلود کنید

Avant Browser 11 build 25

Download Now Download Now
 
پس از کلیک بر کلمه دانلود می توانید بر گزینه ران یا سیو کلیک کنید /ران برای نصب و استفاده سیود برای ذخیره در فایلتان و سپس نصب

Download.com guide to Avant Browser

+ نوشته شده در  چهارشنبه یکم آذر 1385ساعت 8:43  توسط ساعدی  |